Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció |
| Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Úszómedence Kültéri úszómedence | Sporttevékenységek Teniszpálya |
| Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A 2 hálószobás Gated Community Home, Parking, Tennis Court San Miguel de Allende gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint a nagyjából 300 méterre található Casa Michoacana. A szívélyes 3 fürdőszobás villa akár 5 vendéget tud fogadni, akiknek karaokét és éjszakai klubot biztosít a szórakozáshoz.
A La Esquina hagyományos mexikói játékszerek múzeuma alig 1 km-re, míg az El Mirador kilátó körülbelül 25 percnyi sétára van a San Miguel de Allende városi villától. A Gated Community Home, Parking, Tennis Court néhány saroknyira fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Parque Benito Juárez. A 200 méterre található Fabrica La Aurora egy másik látnivaló, amelyet érdemes felfedezni.
A San Miguel de Allende városi ingatlan egy külön WC-vel, zuhanyzóval és esőzuhanyfejjel felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Hajszárító és törölközők biztosított a további kényelem érdekében.
A szálláshely magába foglal étkezőt kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel. Az ételek széles választékát kínáló Café de la Aurora egy 5 perces sétára található.
- Helyi látnivalók
- La Mexicana Galeria700 m
- Galeria Zoho400 m
- Juan Zaragoza Galeria250 m
- Templo y Ex Convento San Franscisco950 m
- Skot Foreman Fine Art150 m
- Plaza de la Soledad900 m
- Casa Michoacana300 m
- Bordello Galeria850 m
- Repülőterek
- Queretaro, Queretaro (QRO-Queretaro nemzetkozi repuloter)88 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Széf
- 24 órás recepció
- VIP be-/kijelentkezés
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Lift
- Füstérzékelők
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Vacsora
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Karaoke
- Élő szórakoztató műsorok
- Éjszakai klub
- Kert
- Teniszpálya
Szolgáltatások
- Reptéri transzfer felár ellenében
- Takarítás
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
- Happy hour
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Ülősarok
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Kiságyak
- Gyermekfelügyelet
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court közelében?
A Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court területéhez legközelebbi nevezetességek a Casa Michoacana (körülbelül 5 percnyi sétára az ingatlantól), a Fabrica La Aurora pedig 200 méterre van. - ❓
A Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court Wi-Fi-t kínál. - ❓
Milyen szolgáltatásokat nyújt a Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court?
A Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court 24 órás recepciót kínál vendégeinek. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban az ingatlant?
Az ingatlan népszerű az üzleti ügyben járó vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court vendégei vagyunk?
San Miguel de Allende nevezetességei közé tartozik a Történeti Múzeum és a La Esquina hagyományos mexikói játékszerek múzeuma, amelyek 1 km-re, illetve 1,1 km-re találhatók a Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court területétől. Ezenkívül az El Mirador kilátó (2 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Van kert a Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court területén?
A Gated Community Home, Pool, Parking, Tennis Court botanikus kerttel büszkélkedhet, ahol a látogatók élvezhetik a bútor egységet.